+48 22 614 52 98
0

Dlaczego warto monitorować Zwierzęta?

Twój pupil często wybiera się na samotny spacer lub ucieka za innym zwierzakiem i nie potrafi znaleźć drogi powrotnej, przez co wielokrotnie zamartwiasz się o niego? Lokalizator Trackimo pozwoli poczuć Ci się spokojnie wiedząc gdzie jest Twój czworonożny przyjaciel. Geo-strefy oraz natychmiastowe powiadomienia poinformują wybrane osoby o opuszczeniu ustalonego obszaru, a także o wkroczeniu na niebezpieczny teren. Dzięki temu będziesz mógł natychmiastowo zainterweniować i łatwiej odnaleźć swojego psa czy kota. Z Trackimo już nie będziesz musiał zamartwiać się o swojego przyjaciela.

CZEMU TRACKIMO ?
Trackimo z wbudowanym nadajnikiem GPS/GSM pozwoli na bardzo dokładne zlokalizowanie miejsca pobytu zwierzaka.
Dzięki monitoringowi GPS/GSM sprawdzisz gdzie i kiedy przebywał Twój pupil na podstawie historii przebytej drogi nawet do 12-tu miesięcy wstecz.
Trackimo pozwala na stworzenie wirtualnych stref o określonych wymiarach, których naruszenie przez czworonożnego kompana np. w momencie wejścia lub opuszczenia działki wygeneruje natychmiastowe powiadomienia SMS, email oraz w aplikacji mobilnej. Wybrane osoby otrzymają powiadomienie z dokładnym adresem swojego pupila oraz lokalizacją tego punktu na mapie.

Dodatkowym atutem Trackimo Mini jest wyposażenie w moduł WI-FI oraz Bluetooth umożliwiające bardzo precyzyjną lokalizację wewnątrz budynków oraz we wszystkich nietypowych miejscach (m.in.: podziemnych garażach, halach magazynowych). Zaletą trackimo jest mobilna aplikacja pozwalająca na sprawne dotarcie do pupila. Użytkownik może sprawdzić w jednej chwili na mapie położenie swoje oraz poszukiwanego zwierzaka. Dodatkowo aplikacja wskaże najkrótszą drogę dotarcia.

Trackimo wyróżnia jakość, niewielkie rozmiary, łatwość obsługi oraz globalny zasięg – lokalizator działa na całym świecie, a użytkowanie za granicą jest w pełni darmowe.

  • Udostępnij wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl
X
WALUTA
Euro
0