+48 22 614 52 98
0

Rozwiązanie dla firm transportowych – zarządzaj flotą z każdego miejsca na ziemi

Jak firmy transportowe mogą zyskać na używaniu #Trackimo???

 Dzięki małemu urządzeniu Trackimo z GPS zainstalowanym w pojazdach masz podgląd na aktualne miejsce pobytu całej Twojej floty 24/7! ?

 Wiedząc, gdzie znajduje się samochód, możesz powiadomić swojego klienta czy jego ładunek dojedzie na czas.

 Dzięki podglądowi na mapie w czasie rzeczywistym od razu wiesz dlaczego Twój transport się spóźnia – czy pojazd uległ awarii, stoi w korku czy zgubił się i potrzebuje pomocy ?

 Trackimo umożliwia Ci podgląd na rzeczywiste godziny pracy swoich kierowców. Dzięki temu unikniesz surowych kar za przekroczenie pracy czasu kierowców 

 Większa kontrola Twoich kierowców – Trackimo umożliwia również informowanie o przekroczeniu prędkości jazdy i alarmuje o przekroczeniu danej strefy.

 Trackimo zapisuje historię każdej przejechanej trasy nawet do 12 miesięcy wstecz – pozwoli Ci to na lepsze planowanie trasy czy na podanie dokładnego czasu transportu Twoim klientom.

 Kradzież transportu na trasie? Dzięki Trackimo możesz szybko zaalarmować policję ? i podać im dokładną lokalizację pojazdu. Urządzenie jest małe, dzięki czemu można je dobrze schować, a złodziej nie domyśli się, że jest namierzany ?

 Trasy międzynarodowe? ? Trackimo to jedyny lokalizator, który nie pobiera dodatkowych kosztów za użytkowanie za granicą!

Obraz może zawierać: na zewnątrz
  • Udostępnij wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl
X
WALUTA
Euro
0