Lokalizatory GPS od kilku lat zyskują coraz większą popularność w Polsce. Choć wielu GPS kojarzy się tylko z nadajnikami samochodowymi lub nawigacjami, zastosowań dla tego sprzętu jest dużo więcej. Czy lokalizator GPS przydaje się na co dzień? Sprawdźmy to!

 LOKALIZATOR GPS DLA SIENIORA

Jeżeli Twój dziadek lub babcia zmaga się z chorobą otępienną, Alzheimerem, czy demencją musisz zadbać o ich bezpieczeństwo. Każde samodzielnie wyjście z domu może wiązać się z dużym ryzykiem i trudnością z powrotem do domu. W takiej sytuacji najlepiej kiedy senior ma przy sobie lokalizator GPS. Dzięki niemu rodzina zawsze zostanie powiadomiona o wyjściu osoby starszej poza wyznaczoną geostrefę (osiedle, blok) i będzie mogła zlokalizować ją w każdym miejscu i czasie. Na uwagę zasługuje też fakt, że dzięki lokalizatorowi GPS dla seniora, ma on możliwość wezwania pomocy za pomocą jednego przycisku SOS, który automatycznie wysyła jego lokalizację pod wskazany adres.

 LOKALIZATOR GPS DLA DZIECI

Podobnie sytuacja wygląda z dziećmi. Ciężko za nimi nadążyć. Pierwsza indywidualna droga do szkoły, to duże emocje i dla malucha i dla jego rodziców. W tej sytuacji Tracki 3G to idealne rozwiązanie. Aplikacja pozwoli na wgląd do pokonywanej przez malca trasy, więc żadne wagary nie wchodzą w grę. Dodatkowo kiedy maluch dorasta i chce być samodzielny, a Ty jako rodzic chcesz mieć pewność, że jest on bezpieczny, lokalizator GPS także świetnie się sprawdzi. Umożliwia on podgląd lokalizacji dziecka w każdej chwili za pomocą smartfona lub laptopa. Dodatkowo zapisuje lokalizacje rok wstecz, także możesz dokładnie prześledzić wszystkie samodzielne powroty ze szkoły swojego syna lub córki w dowolnym momencie.

 LOKALIZATOR GPS DLA ZWIERZĄT

Twój pupil lubi uciekać w trakcie spaceru? Często goni inne zwierzęta i gubi drogę do domu? Rozwiązanie jest proste! Wybierz Lokalizator GPS dla zwierząt.  Dzięki niemu w mgnieniu oka znajdziesz swojego czworonoga. Nie będziesz już musiał bać się ucieczki swojej psiny, czy kociaka. Sprzęt ten bez problemu ustali dokładną lokalizację Twojego pupila, więc bezcelowe poszukiwania psa lub kota w lesie w ciemności nie wchodzą w grę!

 LOKALIZATOR GPS DO AUT

Standardowym użyciem technologii GPS w autach stała się nawigacja samochodowa. Pozwala wpisać punkt A i B i bezproblemowo dojechać z jednego miejsca do drugiego. Jednak lokalizator GPS do samochodów ma zupełnie inne zastosowanie. Nie wskazuje on trasy, którą pokonujesz do celu, tylko śledzi miejsce, w którym znajduje się Twój samochód. Lokalizator GPS chroni więc Twoje auto przed kradzieżą, wskazując jego dokładną lokalizację nawet w trudnodostępnych miejscach, takich jak ukryte garaże czy lasy poza miastem.

Dodatkowo lokalizator GPS do aut sprawdzi się także dla osób prowadzących firmę. Jeżeli Twoi pracownicy mają do dyspozycji firmowe samochody, z pomocą lokalizatora możesz kontrolować czy, aby na pewno wykorzystują je w celach służbowych. GPS sprawdza się także w branży budowlanej do ochrony maszyn i innych pojazdów. Nieustannie słyszy się o kradzieżach z placów budowy, a przecież sprzęty te są bardzo drogie. Dzięki Tracki 3G wszystkie Twoje pojazdy zostaną odpowiednio zabezpieczone!

W spedycji czy transporcie lokalizatory GPS też znajdą swoje zastosowanie. Zazwyczaj kierowcy twierdzą, że ich jazda jest ekonomiczna, ale rzeczywistość może być zupełnie inna. Monitoring GPS dostarczy Ci informacji, w jaki sposób jeździ Twój pracownik. Uzyskane dane pozwolą Ci rozwiązać wiele problemów związanych np. z opóźnionym dojazdem lub ciągłymi uszkodzeniami towarów, co w przyszłości przełoży się na duże zyski w Twojej firmie.

LOKALIZATOR GPS DO WALIZEK

 Może zdarzyło Ci się lecieć samolotem na wakacje i po wylądowaniu usłyszeć, że Twoja walizka zginęła? Jest to bardzo nerwowy moment, zwłaszcza jeśli w Twoim bagażu znajdowały się naprawdę ważne i drogocenne rzeczy. Dzięki Tracki 3G już nigdy nie będziesz martwić się o swoją walizkę. Wystarczy schować to małe urządzenie do jednej z przegródek lub kieszonek bagażu i po problemie! Karta SIM zamontowana w lokalizatorze działa w każdym miejscu na Ziemi, więc bez problemu odnajdzie walizkę, nawet na drugim końcu świata!

 LOKALIZATOR GPS A NAUKA

 Lokalizatory GPS na co dzień mają szerokie zastosowanie również w nauce. GPS wykorzystuje się:
– w geodezji do wykonywania pomiarów,
– w kartografii do tworzenia i aktualizowania map,
–  infrastrukturze technicznej do wyszukiwania np. miejsca lokalizacji problemu linii wodociągowej lub gazowej,
– rolnictwie,
– transporcie (nawigacja statków, pociągów, samolotów itd.)
– ratownictwie (do ustalania lokalizacji poszkodowanych czy rannych,
– turystyce i rekreacji.

Wykorzystanie lokalizatorów GPS jest coraz częstsze na wielu płaszczyznach życia. Poza wyżej przedstawionymi sytuacjami, jest jeszcze wiele takich, których nie można nawet przewidzieć. Dlatego lepiej już wcześniej zaopatrzyć się w Tracki 3G i nie martwić się o swoją zgubę – https://trackimo.pl/sklep/

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PLN / EUR
Złoty polski
Euro
4
  4
  Koszyk | Cart
  GLOBAL SUBSCRIPTION 1 MTH
  3 X 29,00 = 87,00
  Pokrowiec Trackimo
  TRACKIMO POUCH
  3 X 29,00 = 87,00
  Trackimo Power Pack (3500mAh)
  3 X 299,00 = 897,00
  GLOBAL SUBSCRIPTION 1 YEAR
  3 X 290,00 = 870,00