+48 22 614 52 98
0

TRACKIMO

Lokalizator GPS dla podróżujących

Trackimo to inteligentne, małe urządzenie lokalizujące GPS:

TRACKIMO SLIM 3G
TRACKIMO OPTIMUM 3G
Dlaczego TRACKIMO

Trackimo to inteligentne, małe urządzenie lokalizujące GPS, pozwalające na znajdowanie i śledzenie cennych rzeczy, automatycznie powiadamiający o wykryciu sygnałów alarmowych. Unikalny system Trackimo został zaprojektowany tak, aby jego użytkowanie było przyjazne dla użytkownika. W każdej chwili możesz sprawdzić historię przemieszczania się Twoich przedmiotów, czy to będzie bagaż, drogocenny obraz czy wartościowy sprzęt fotograficzny. Ty i Twój bagaż zawsze bezpieczni w podróży z Trackimo!

Dzięki małym rozmiarom urządzenie łatwo jest schować w bagażu lub torbie

Poręczny

Ustaw Geo-strefy, a dostaniesz powiadomienie kiedy Twoja rzecz przekroczy ustaloną strefę

GEOSTREFY

Dzięki alarmowi ruchu natychmiast dostaniesz informację, gdy twój bagaż zostanie przemieszczony

Alarm ruchu

Przejrzysta aplikacja mobilna wskaże Ci aktualne położenie rzeczy, w której umieściłeś nasze urządzenie. Niezależnie od tego gdzie Ty się znajdujesz

Aplikacja

Zlokalizuj walizkę dzięki Trackimo

Lokalizacja walizki

Wakacje, wyjazdy czy podróże służbowe to czas kiedy chcemy być zrelaksowani. Nikt nie chciałby być zaskoczony nagłym zagubienie bagażu czy stratą torebki podręcznej.

Czy wiesz, że…!?
Statystyki SITA World Tracer wykazały, że na całym świecie gubi się średnio 9 walizek na 1000 pasażerów. Taka sytuacja może spotkać każdego z nas. Zarówno podczas lotu samolotem, jak i podróży autobusem bądź pociągiem.

Dzięki nam zawsze odnajdziesz swój wartościowy sprzęt. Czujnik światła wbudowany w Trackimo Slim poinformuje Cię o otworzeniu Twojego bagażu przez obcą osobę, czy opuszczeniu wyznaczonej strefy (np.lotniska, hotelu). Natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony.
Zabierz ze sobą Trackimo w podróż i zabezpiecz swój bagaż.

 • Trackimo to kompaktowe, lekkie i wodoodporne urządzenie wyposażone w baterię o długotrwałym działaniu.
 • Usługa działa na całym świecie, a dostęp do niej masz poprzez aplikacje mobilną i stronę www. Dołączone akcesoria pozwolą ci wykorzystywać je do różnych celów.
 • Możesz zamocować Trackimo do plecaka, torby, włożyć do bagażu. Dzięki temu zawsze będziesz miał wszystko pod kontrolą.

Lokalizacja na bieżąco

Monitoring GPS i GSM umożliwi Ci bardzo dokładną lokalizację urządzenia w dowolnej chwili. Aplikacja umożliwia wybór częstotliwości odświeżania pozycji nawet co minutę.

Przycisk SOS

Każde z naszych urządzeń posiada przycisk SOS, który pozwala na wezwanie pomocy niezależnie od miejsca w jakim się znajdujesz.

Alarmy wyjścia ze strefy

To powiadomienie SMS oraz e-mail, które poinformują cię o wyjściu opuszczeniu Twojej własności poza zdefiniowany przez Ciebie bezpieczny obszar.

Wiesz gdzie jest podróżująca bliska Ci osoba dzięki Trackimo

Lokalizacja na bieżąco

Monitoring GPS i GSM umożliwi Ci bardzo dokładną lokalizację urządzenia w dowolnej chwili. Aplikacja umożliwia wybór częstotliwości odświeżania pozycji nawet co minutę.

Przycisk SOS

Kiedy zdarzy się nieprzewidziana sytuacja, turyści mogą łatwo wezwać pomoc naciskając przycisk SOS. Bezpieczeństwo bliskich Ci osób jest najważniejsze.

Alarmy wyjścia ze strefy

To powiadomienie SMS oraz e-mail, które poinformują cię o opuszczeniu bliskiej osoby poza zdefiniowany przez Ciebie bezpieczny obszar.

Lokalizator GPS Trackimo zapewnia monitorowanie i ochronę bezpieczeństwa przewodników turystycznych i turystów, pomaga utrzymać zespoły razem i uniknąć zgubienia drogi podczas wędrówki.

 • Wyposaż swój plecak w Trackimo z dowolnym power bankiem a w trakcie dłuższych wędrówek lub zwiedzania ciekawych miejsc, możesz udostępnić swoją aktualną pozycję znajomym w mediach społecznościowych.
 • Przejrzyj trasy podróży, ustaw GEO-strefy wokół miejsc docelowych i pośrednich, i dowiedz się, kiedy turysta dotrze do celu lub wyjdzie z bazy.
 • Jedziesz z rodziną na narty? Włóż Trackimo do kurtki każdego z członków rodziny i zawsze ich na stoku odnajdziesz.
 • Wyposaż każdego turysty z Twojej grupy w Trackimo i nikt Ci się więcej nie zgubi. Z Trackimo będziesz monitorować każdą osobę z grupy w czasie rzeczywistym.
 • W nagłym wypadku, wysłanie sygnału SOS, pomaga zwiększyć skuteczność personelu ratowniczego w dążeniu z pomocą.

TRACKIMO – najlepszy wybór

Czy wiesz dlaczego warto zdecydować się właśnie na produkt Trackimo?
Urządzenia skrojone na miarę Twoich potrzeb oraz niezawodna aplikacja mobilna.

 • przejrzysta aplikacja mobilna
 • Wydajna bateriaBateria umożliwia ciągłą pracę urządzenia nawet do 14 dni w zależności od wybranych ustawień.
 • wodoodporneUrządzenia są doskonale zabezpieczone przed deszczem wilgocią i zabrudzeniami.
 • Globalny zasięgTrackimo jako jedyne na polskim rynku oferuje usługę, która działa na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat roamingowych.
pl Polish
X
Wybierz walutę
EUR Euro