+48 22 614 52 98
0

ROZWIĄZANIE DLA FIRM TRANSPORTOWYCH – ZARZĄDZAJ FLOTĄ Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ZIEMI

Jak firmy transportowe mogą zyskać na używaniu Trackimo?

✔ Dzięki małemu urządzeniu Trackimo z GPS zainstalowanym w pojazdach masz podgląd na aktualne miejsce pobytu całej Twojej floty 24/7!

✔ Wiedząc, gdzie znajduje się samochód, możesz powiadomić swojego klienta czy jego ładunek dojedzie na czas.

✔ Dzięki podglądowi na mapie w czasie rzeczywistym od razu wiesz dlaczego Twój transport się spóźnia – czy pojazd uległ awarii, stoi w korku czy zgubił się i potrzebuje pomocy.

✔ Trackimo umożliwia Ci podgląd na rzeczywiste godziny pracy swoich kierowców. Dzięki temu unikniesz surowych kar za przekroczenie pracy czasu kierowców ⛔

✔ Większa kontrola Twoich kierowców – Trackimo umożliwia również informowanie o przekroczeniu prędkości jazdy i alarmuje o przekroczeniu danej strefy.

✔ Trackimo zapisuje historię każdej przejechanej trasy nawet do 12 miesięcy wstecz – pozwoli Ci to na lepsze planowanie trasy czy na podanie dokładnego czasu transportu Twoim klientom.

✔ Kradzież transportu na trasie? Dzięki Trackimo możesz szybko zaalarmować policję ? i podać im dokładną lokalizację pojazdu. Urządzenie jest małe, dzięki czemu można je dobrze schować, a złodziej nie domyśli się, że jest namierzany.

✔ Trasy międzynarodowe? ? Trackimo to jedyny lokalizator, który nie pobiera dodatkowych kosztów za użytkowanie za granicą!

  • Udostępnij wpis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pl
X
Select your currency
EUR
0