+48 22 614 52 98
0

(Polski) TRACKIMO w TVN TURBO !

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Podobno już Lenin mówił, że zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza 🙂 Z tej perspektywy nasz lokalizator do samochodu przetestowany został w programie TVN Turbo.
Dziennikarz motoryzacyjny Grzegorz Duda wziął go na warsztat, aby sprawdzić, czy da się wykorzystać jako gadżet zwiększający bezpieczeństwo dziecka – świeżo upieczonego kierowcę, któremu pożyczy się samochód na wieczorny wypad (w tym przypadku – sportowe Subaru, szanujemy i gratulujemy odwagi!). Z pomocą przyjdą tu takie funkcje, jak:

  • informowanie o przemieszczeniu się auta z parkingu
  • podanie bieżącej pozycji GPS
  • informacja o przekroczeniu bezpiecznej szybkości (np. po ustawieniu w aplikacji maks 70 km/h)

Kto ma nastolatki w domu, ten wie, że wieczorne rajdy do znajomych to nie lada stres i wyzwanie dla rodziców. Jak wypadł test? Czy rzeczywiście młodzi nienawidzą tego gadżetu? 🙂 Sprawdźcie sami, link do filmu w komentarzu.

➡️ LINK DO FILMU Tvn TURBO:
➡️ https://www.youtube.com/watch?v=mm9uZrWqLqM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1DpllhyamrTJ7D3fgpsqyLL8PvIsEggx8MFGD49IMjkcFYOUm1B18txJI

  • Udostępnij wpis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pl
X
CURRENCY
Euro
0