+48 22 614 52 98
0

GPS do Jachtu i Łodzi


Lokalizator – sprawdź gdzie jest Twoja łódka

Trackimo Optimum 2G gwarantuje:

🚤 Lokalizację ŁODZI

🎁 1 ROK DARMOWEJ USŁUGI

Pełna kontrola nad Łodzią

Jednym kliknięciem poznasz lokalizację swojej łodzi. Gdy tylko wypłynie poza wyznaczony obszar, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany. Urządzenie jest wodoodporne i wytrzymałe. Możesz je przymocować nawet do silnika zaburtowego! Urządzenie jest przenośne. Podgląd na żywo zupełnie za darmo przez cały rok!

Mniejsze od pudełka zapałek !
Ukryjesz bez problemu

MAŁY

Ustaw mu bezpieczną strefę. Dostaniesz SMS jeśli za daleko wypłynie

GEOSTREFY

Otrzymasz powiadomienie, gdy tylko łódka zacznie się poruszać

Alarm ruchu

Darmowy dostęp na iOS, Android, WWW

Aplikacja

Lokalizator GPS do łódki – Twoje korzyści

Aplikacja mobilna (iOS, Android) i WWW

Pobierz darmową aplikację Trackimo na swój telefon (Apple lub urządzenia z systemem Android). Możesz też wykorzystać laptopa lub komputer stacjonarny.

Inteligentne alarmy

Inteligentne alarmy to nielimitowane powiadomienia e-mail oraz Push (opcjonalnie SMS), które poinformują cię m.in. o opuszczeniu Geo-strefy czy rozpoczęciu poruszania się.

Znajdź zgubę!

Dzięki Trackimo sprawdzisz przepłyniętą trasę. Monitorowanie jego położenia pozwoli błyskawicznie dotrzeć do miejsca, w którym się obecnie znajduje.

Lekki i nieduży

Dzięki małym rozmiarom (45x40x18mm) urządzenie schowasz bez problemu pod pokładem, a nawet silniku zaburtowym. Trackimo jest przenośne !

Precyzyjna Lokalizacja na bieżąco

Niezawodne systemy: GPS, GSM umożliwią Ci bardzo dokładną lokalizację zagubionej łódki. Automatyczna aktualizacja pozycji na mapie – nawet co minutę.

Bezpieczne Geo-Strefy

Sam stworzysz do 5 bezpiecznych Geo-stref. Gdy tylko Twój jacht wypłynie poza wyznaczony obszar, otrzymasz alarm (np. SMS)

TRACKIMO – Twój najlepszy wybór

Czy wiesz dlaczego warto zdecydować się właśnie na produkt Trackimo?
Urządzenia skrojone na miarę Twoich potrzeb oraz niezawodna aplikacja mobilna.

  • Przejrzysta aplikacja mobilna
  • Nieograniczony czas pracyBateria umożliwia ciągłą pracę urządzenia nawet do 14 dni, a podłącznie pod stałe zasilanie spowoduje, że urządzenie nigdy już się nie rozładuje.
  • PODGLĄD online 24/7Lokalizację sprawdzisz w każdej chwili !
  • Globalny zasięgTrackimo jako jedyne na polskim rynku oferuje usługę, która działa na całym świecie bez żadnych dodatkowych opłat roamingowych.
pl
WALUTA
Euro
0